Skrivbord i teak

169473

SKRIVBORD, Danmark, 1960-tal, teak, höjd 73, 130x70 cm

Bruksslitage

Skrivbord i teak

Budhistorik (25 bud)
633763
1 900
633770
1 800
633763
1 700
633760
1 600
633733

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.