Richard Ryan färgserigrafi

169469

RYAN, Richard (född 1974): (2) "London Victoria Station" resp "Big Ben", signerade och numrerade Ryan, färgserigrafi, bladstorlek vardera 48x62 cm

Richard Ryan färgserigrafi

Budhistorik (14 bud)
631021
950
630052
900
622446
850
622445
622444
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.