Senapskanna i silver

169466

SENAPSKANNA, silver, med glasinsats, Tyskland ca 1840, vikt exkl. glas89 g

Glaslock med skador, ett ben med liten lagning

Silver

Senapskanna i silver

Budhistorik (8 bud)
629267
750
628496
700
628092
650
626900
600
628091
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.