Skål i silver med glasinsats

169465

SKÅL, silver, med glasinsats, Berlin 1820-40-tal, med hänklar, höjd inkl. hänkel 21 cm, vikt ca 235 g

Glasinsats med nagg

Silver

Skål i silver med glasinsats

Budhistorik (8 bud)
629845
1 900
629832
1 800
629642
1 300
629538
627246
450

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.