Vas dekoration Kina

169461

DEKORELEMENT, skulpterat trä, Kina, 1900-tal, längd 42 cm

nagg, lagning på vasen

Orientaliskt, Konsthantverk

Vas dekoration Kina

Budhistorik (29 bud)
630390
630361
3 800
629475
3 600
630359
3 400
629475
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.