Maria Acuna oljemålning

169443

ACUNA, Maria (född 1931, Spanien): Två figurer, signerad M. Acuna, olja på duk, 35x27 cm; äkthetsintyg medföljer

Konst, Måleri

Maria Acuna oljemålning

Budhistorik (5 bud)
629736
500
630324
450
629736
629661
620677

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.