Ian Rusth färglitografi

169433

RUSTH, Ian (född 1950): "Drömscen", signerad och numrerad, Ian Rusth 93/107, färglitografi, 39x53 cm

Ian Rusth färglitografi
Budhistorik (7 bud)
621226
750
630304
700
621226
600
630303
550
621226

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.