Miniatyrmålning Lebrun

169427

MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, efter självporträttet av Elisabeth Vigée-Lebrun, signerad a Lebrun, gouache, monterad i mässingsram, 13,5x9,5 cm

Konst, Måleri

Miniatyrmålning Lebrun

Budhistorik (13 bud)
630132
2 800
622180
2 600
630130
2 400
622180
630128

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.