Olga Semenova akvarell

169423

SEMENOVA, Olga (Ryssland född 1953): Komposition med kvinna och torso, signerad Semenova Olga, akvarell, 39x57 cm

Konst, Måleri

Olga Semenova akvarell
Budhistorik (34 bud)
630362
4 200
630383
630362
3 800
630381
3 600
630362
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.