Plura Jonsson färglitografi

169422

JONSSON, Plura (f.1951): Komposition med spårvagn, signerad och numrerad 44/290, 52,5x40 cm

Konst, Måleri

Plura Jonsson färglitografi

Budhistorik (14 bud)
630216
629540
629540
1 800
629906
1 700
629540
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.