Plura Jonsson färglitografi

169420

JONSSON, Plura (f.1951): "Stockholms stjärnor", signerad och numrerad 35/290, 54x40 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Plura Jonsson färglitografi
Budhistorik (16 bud)
629651
2 400
625548
627126
625548
1 900
626780
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.