Maurice Moberg oljemålning

169419

MOBERG, Maurice (född 1923): Motiv från Djurgården, signerad Moberg 1954, olja på pannå, 26x29 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

629425
629384
621017

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.