Ulf Lundell oljemålning

169418

LUNDELL, Ulf (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad Lundell 00, olja på duk, 100x80 cm

Konst, Måleri

Ulf Lundell oljemålning

Budhistorik (11 bud)
629306
629203
3 200
625048
623603
2 800
620937
2 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.