Bordsur Bulle Patent

169417

BORDSUR, Bulle Patent, omkring 1920-tal, batteridrivet verk av mässing, glaskupa med slipad dekor, total höjd 38 cm
Skador: Funktion ej prövad

Klockor/Ur

Bordsur Bulle Patent

Budhistorik (10 bud)
630229
2 400
630226
630223
630217
1 900
630208
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.