Oscar Björck oljemålning

169416

BJÖRCK, Oscar (1860-1929): Vanitas, signerad Oscar Björck, olja på duk, 72x48 cm

Konst, Måleri

Oscar Björck oljemålning

Budhistorik (13 bud)
630190
6 200
630203
6 200
630190
5 600
630200
5 400
630190
5 200

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.