Carl Abraham Rothstén oljemålning

169415

ROTHSTÉN, Carl Abraham (1826-1877): "Wisingsborg", monogramsignerad, olja på duk, 39x54 cm

Krackeleringar, dubblerad, färgbortfall.

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
630313
630311
3 800
630305
3 600
630294
3 400
629918
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.