Alexander Roos oljemålning

169410

ROOS, Alexander (1895-1973): Stadsmotiv, signerad A Roos, olja på pannå, 60x74 cm

Konst, Måleri

Alexander Roos oljemålning

Budhistorik (29 bud)
630287
4 400
630281
4 200
630286
4 200
630281
630277
3 800

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.