Oljemålning

169408

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mansporträtt, olja på duk, 53x43 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift från familjen Tranchell, Sockerbolaget AB

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning
Budhistorik (11 bud)
630171
629794
750
630169
750
629794
700
629127
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.