Peter Dahl färglitografi

169406

DAHL, Peter (född 1934): Dansen, signerad och numrerad Peter Dahl, 85/375, färglitografi, 59,5x41,5 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (27 bud)
630163
629842
630162
629842
1 900
630161
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.