Peter Dahl färglitografi

169405

DAHL, Peter (född 1934): Interiör från restaurang, signerad och numrerad Peter Dahl, 323/375, färglitografi, 40x57 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (10 bud)
629673
629672
629671
629202
628691
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.