Bengt Fransson oljemålning

169404

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Siesta", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (28 bud)
629907
4 600
629904
4 400
629899
4 200
629894
629891
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.