Bengt Fransson oljemålning

169403

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vid havet", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
629098
627893
627838
1 900
626987
1 800
626517
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.