Peter Dahl färglitografi

169400

DAHL, Peter (född 1934): Konsert, signerad och numrerad Peter Dahl 80/375, färglitografi, 60x43 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (13 bud)
630003
1 600
629379
630001
1 400
629379
1 300
621945

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.