Brickbord Rörstrand 1924

169395

BRICKBORD, på ekunderrede, Motiv från Laholm, signerad Hårdstedt Rörstrand 1924, höjd 71, 86x65 cm, brickmått 81x59 cm

Underredet med skador.

Brickbord Rörstrand 1924

Budhistorik (13 bud)
632197
632285
3 800
632197
3 600
632284
3 400
632197
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.