Roland Svensson litografi

169389

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Halssundet", Gryts Skärgård 1961, numrerad 91/150, 22x41 cm

Roland Svensson litografi
Budhistorik (8 bud)
629836
650
629835
600
627315
550
627313
500
627311
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.