Roland Svensson litografier

169377

SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 st, Skärgårdsmotiv; "Ekerö" och "Gillöga", signerade Roland S, den ena numrerad 250/260, färglitografier, 17x59 resp 19x63 cm

En med dedikation

Konst, Grafik, Stockholmiana

Roland Svensson litografier

Budhistorik (27 bud)
629710
629833
629710
629831
1 900
629710
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.