Tom Moore färgserigrefi

169353

MOORE, Tom (född 1961): Madonna, signerad Tom Moore, numrerad 262/500, färgserigrafi, 72x66 cm

Tom Moore färgserigrefi
Budhistorik (16 bud)
629715
627290
1 400
628779
1 300
627290
628778

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.