Ernst Billgren färglitografi

169349

BILLGREN, Ernst (född 1957): Ur Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 5/170, färglitografi, 75,5x79 cm; Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004

Ernst Billgren färglitografi

Budhistorik (21 bud)
630121
5 600
630138
5 400
630121
5 200
630135
5 000
630121
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.