Johan Ossian oljemålning

169346

OSSIAN, Johan (1889-1975): Fiskebåtar, signerad och daterad av konsthandlare Thure Sandström 1926, olja på duk, 71x115 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Johan Ossian oljemålning

Budhistorik (24 bud)
629737
1 800
629734
1 700
629581
1 600
629295
629580
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.