Lasse Åberg färglitografi

169344

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Topolino", signerad och numrerad EA 12/20, färglitografi, 36x51 cm

Lasse Åberg färglitografi
Budhistorik (10 bud)
629775
750
629150
700
625102
650
624499
600
622521
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.