Lasse Åberg färglitografi

169341

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Ankdammen", signerad och numrerad 136/290, färglitografi, 36x51 cm

Lasse Åberg färglitografi

Budhistorik (21 bud)
629989
1 400
629866
1 300
629988
1 300
629866
629987

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.