Curt Clemens oljemålning

169337

CLEMENS, Curt (1911-1947); "Circus" signerad och daterad Curt Clemens 1942, olja på duk, 41x80 cm

Konst

Curt Clemens oljemålning

Budhistorik (3 bud)

627079
626328
619674

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.