Bordsuppsats porslin

169329

BORDSUPPSATS, porslin, 1900-tal, fot dekorerad med putti, höjd 37, diameter 27 cm

Obetydliga nagg

Keramik/Porslin

Bordsuppsats porslin

Budhistorik (21 bud)
630074
630071
1 400
630068
1 300
630070
1 300
630068

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.