Carl Abraham Rothstén oljemålning

169328

ROTHSTÉN, Carl Abraham (1826-1877): Insjö i vinterlandskap med figurer, monogramsignerad, olja på duk, 27x32 cm

Duklagningar.

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

626389
626387
620164

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.