Ulf Lundell blandteknik med collage

169327

LUNDELL, Ulf (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad Lundell 03, blandteknik med collage, 61x50 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (32 bud)
630078
7 200
630075
7 000
630066
6 800
630062
6 600
630059
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.