Figuriner vaser soapstone

169323

FIGURINER, 2 st, VASER, 3 st, soapstone, Kina, 1900-tal, höjd 8-14 cm

Smärre nagg, ngn lagning

Orientaliskt, Konsthantverk

Figuriner vaser soapstone

Budhistorik (12 bud)
629664
629505
629663
629505
700
629326
650

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.