Skulptur vaser soapstone

169321

SKULPTUR, VASER, 2 st, soapstone, Kina, 1900-tal, höjd 11-25 cm

Smärre nagg, ngn lagning

Orientaliskt, Konsthantverk

Skulptur vaser soapstone

Budhistorik (12 bud)
629666
629503
629665
629503
700
629323
650

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.