Ljusstakar 1800-talets första hälft

169314

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, kolmårdsmarmor, mässing, höjd 20 cm

Nagg

Belysning, Ljusstakar

Budhistorik (11 bud)
627763
627754
3 600
627359
2 800
627356
2 600
623150
2 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.