Stolar i senbarockstil

169313

STOLAR, 4 st., senbarockstil, 1900-tal, dekor i bloemenmarketeri

Lagningar

Stolar i senbarockstil

Budhistorik (6 bud)
624147
3 200
623136
622379
450
622173
621652

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.