Akvarell 1900-tal

169298

IGELSTRÖM, Stefan W. (född 1953): "Utsikt från terrass över strand med parasoller", monogramsignerad, akvarell på papper, 75x56 cm

Konst, Måleri

Akvarell 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
635441
4 600
635211
4 400
635190
4 200
634347
635187

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.