Anders Lindgren olja

169295

LINDGREN, Anders (född 1933): "Den blå porten", signerad och daterad AL -05, olja på pannå, 50x61 cm

Konst, Måleri

Anders Lindgren olja

Budhistorik (1 bud)

627962
2013-02-10 22:40:35
900

2013-02-16 kl 20:00
Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.