Bägare i silver Norge

169291

BÄGARE, silver, Jörgen Jansen Greve, Bergen 1780-tal, på 3 kulfötter, höjd 4,5 cm

Bucklor, kulfötter med skador

Silver

Bägare i silver Norge

Budhistorik (5 bud)
631934
631151
900
629694
623201
750
622358

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.