Peter Dahl kolteckning

169280

DAHL, Peter (född1934): Kvinnofigur, kolteckning, signerad och daterad -74, 40x32 cm

Konst, Måleri

Peter Dahl kolteckning

Budhistorik (8 bud)
628261
3 400
628168
3 200
627964
626729
1 900
619357

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.