Olle Carlström oljemålning

169273

CARLSTRÖM, Olle (1920-2006): Strandbild, signerad och daterad Carlström, daterad a tergo 1946, olja på duk, 54x65 cm

Konst

Olle Carlström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

630883
750
627683

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.