Orientalisk väverska

169265

VÄVERSKA, monterad i glasflaska, orientalisk, tidigt 1900-tal,10 cm

Knoppen med skador

Diverse, Orientaliskt

Orientalisk väverska

Budhistorik (4 bud)

626299
450
627375
626299
622925

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.