Ljusplåtar 1800-tal

169261

LJUSPLÅTAR, 2 st, 1800-tal, mässing, driven och punsad dekor, diameter ca 14 cm

En med förstärkning och lagningar

Allmoge, Diverse

Ljusplåtar 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

628264
627923

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.