Skulpturfragment marmor

169260

SKULPTURFRAGMENT, marmor, i form av kvinnohuvud, 1800-tal, monterad på träsockel, höjd 24,5 cm

Nagg, smärre skador

Diverse, Konst, Skulptur

Skulpturfragment marmor

Budhistorik (23 bud)
629087
628695
628695
1 900
629086
1 800
628695
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.