Johan Christian Berger akvarell på papper

169255

BERGER, Johan Christian (1803-1871): "Kustmotiv med franska och svenska fartyg", signerad och daterad JB 1890, akvarell på papper, 15,5x30,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
634744
1 300
634460
634458
650
633363
600
632344
550

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.