Ralph Rilton brons

169254

RILTON, Ralph (1907-2006): "Revoltörer", signerad och daterad Ralph Rilton 1994, brons, unik, höjd 21 cm

Konst, Skulptur

Ralph Rilton brons
Budhistorik (20 bud)
634959
1 400
633298
1 300
633154
633297
633154

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.