Carl Otto Hultén olja

169251

HULTÉN, Carl Otto (född 1916): "Färggaller", signerad CO Hultén samt daterad på spännramen 1958, olja på duk, 27x22,5 cm
UTSTÄLLD: Vandra och förvandla, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1979, utom katalog

Konst, Måleri

Carl Otto Hultén olja
Budhistorik (5 bud)
635271
3 200
635166
2 600
635165
630506
1 600
624941
550

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.